İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

Egedalgıç Yangın Ltd. Şti. en gelişmiş ekipmanları kullanarak müşterilerine değer katan güvenlik entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

Egedalgıç Yangın Ltd. Şti. güvenilir, takım ruhuna ve insana değer veren, ekip çalışmasını benimseyen bir firmadır. Tüm çalışanlarının firmamızın bir ferdi olarak çalışmalarından gurur duymaktadır.

Ülkemizin yangın ve güvenlik sektöründe güçlü firmalarından biri olmayı, çalışanlarının katılımı ile sağlamayı amaç edinen Egedalgıç Yangın Ltd. Şti.'ın insan kaynakları misyonu, çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutmaktır.

İnsan kaynakları konusunda en iyi uygulamaları benimseyen ve tatbik eden örnek bir şirket olarak, bilgi ve tecrübelerimizi bünyemizde bulunan tüm çalışanlarımız ile paylaşmak ve bunları sürekli geliştirmek en büyük hedefimizdir. Çalışanlarımızın gelişim alanlarına yönelik yatırım yaparak, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için "Doğru İşe, Doğru İnsan" vizyonuyla hareket ederek güçlü insan kaynağı yaratma hedefinde ilerlemeye devam ediyoruz.

Egedalgıç Yangın Ltd. Şti., yangın ve güvenlik sektörü ile ilgili staj deneyimleri elde etmek isteyen öğrencilere her yıl yaz dönemi boyunca belirli sayıda kontenjan dahilinde staj olanağı sunmaktadır. Firmamız bünyesinde staj yapmak isteyen ögrenci adaylarının staj@egedalgicyangin.com adresine e-posta göndermeleri gerekmektedir. Egedalgıç Ltd. Şti., bünyesine katacağı kişileri; çözen, uygulayan, geliştiren ve tüm bunları yaparken "ben" yerine "biz" diyebilen bireylerden seçer.

Aşağıda firmamız bünyesinde çalışmak isteyen adaylarda aradığımız bir takım özelliklere yer verilmiştir.

  •  Yerel ve uluslararası alanlarda öncü markaların yer aldığı hizmet sektörlerinde kariyer planlayan,
  •  Rekabet politikaları içerisinde açık, adil, dürüst ve mütevazı olarak, farklılık yaratmayı amaçlayan,
  •  İş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan,
  •  Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı,
  •  Uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan.
İnsan Kaynakları Politikamız