Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Egedalgıç Yangın Ltd. Şti. en gelişmiş ekipmanları kullanarak müşterilerine değer katan güvenlik entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

Egedalgıç Yangın Ltd. Şti., TSE kalite sistemi belgesine sahip ürünleri ile sektörünün lider markası olma hedefine emin adımlar ile ilerlemektedir.

Piyasa sunmuş olduğu dalgıç yangın markalı ürünleri, sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek her geçen gün genişletmek, iç ve dış piyasada daha iyi tanıtmak, daha fazla sayıda kurum ve firmaya hitap edebilmek ve müşteri yelpazesini genişletmek amacıyla yurt içi ve yurtdışı fuarlarına katılmaya özen gösteren firmamız bunların yanı sıra; yangın önleme ve güvenlik söz konusu olan her alanda (binalar, fabrikalar, devlet daireleri, ormanlık araziler vb...), yangınla mücadelede kullanılabilecek, mevcut olan en yeni teknolojik gelişmeler takip ederek sizlere hizmet etmeye dün olduğu gibi bugün ve yarında özveri ile devam edecektir.

Kalite Politikamız

Egedalgıç Yangın Ltd. Şti. kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda daima güncellemekte ve geliştirmektedir.

Kalite Politikamıza Göre;

  •  Müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırmaktır.
  •  Yönetim, hedefleri tespit eder ve kalite politikalarının uygulanması ve geliştirilmesi için planlama yapar ve gerekli desteği sağlar.
  •  Kalite bir yaşam tarzıdır. Kalite tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. Kalite tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.
  •  Teknik destek ve servis hizmetlerinin zamanında ve kusursuz olarak verilmesi kalite anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.
  •  Tanıtım, eğitim ve denetim yoluyla iş ortaklarımızın, tedarikçilerimizin ve yardımcı sanayicilerimizin de kalite sürecimize katılmasını sağlar, tüm iş süreçlerimizi daha etkin ve daha verimli hale getirmeye çalışırız.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Piyasaya sürdüğümüz tüm ürünlerde ve verdiğimiz hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmaya devam ederek Dünya'da örnek şirket olmak. Kalite konusunda referans gösterilerek Dünya markası bir şirket olmak.

Misyonumuz

Sunmuş olduğumuz ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Şirket Profilimiz